2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Legnica
Dodane 30 kwietnia 2024

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Polbruk S.A. to lider rynku kostki brukowej w Polsce, z 21 zakładami produkcyjnymi oraz silną siecią dystrybucji na terenie całego kraju. Przynależność do irlandzkiej Grupy CRH plc, światowego lidera w produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych, motywuje nas do ciągłego, dynamicznego rozwoju.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

umowa o pracę – pełny etat

tryb pracy: praca w systemie trzyzmianowym

Podstawowe obowiązki:

·         bieżące usuwanie awarii związanych z utrzymaniem sprawności linii produkcyjnej

·         konserwacja i naprawa maszyn oraz urządzeń elektrycznych

·         modernizacje instalacji elektrycznej oraz sterującej

Wymagania:

·        podstawowa wiedza z zakresu automatyki i elektroniki

·        umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych

·        podstawowa znajomość zagadnień hydrauliki i pneumatyki

·        doświadczenie w pracy z maszynami i urządzeniami produkcyjnymi

·        aktualne uprawnienia SEP

·        dobra organizacja pracy własnej

·        umiejętność pracy w grupie

·         umiejętność działania zgodnie z procedurami

 Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wibroprasowanych wyrobów betonowych. Więcej o nas: www.polbruk.pl.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia,

  • Bogaty pakiet socjalny,

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 913865841