2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Święciechowa
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektromechanik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Święciechowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Marka „Kaminiarz” czerpie inspirację z rodzinnej tradycji wytwarzania wieprzowych wyrobów mięsnych, którą zapoczątkował Stefan Kaminiarz w 1926r. Dziś jesteśmy krajowym liderem w produkcji boczku, wyznaczając standardy jakości w tym segmencie. Naszym zdaniem, to właśnie boczek nadaje smak wielu potrawom, a motto marki brzmi: Boczek…i wreszcie smakuje!  Więcej: www.kaminiarz.pl www.lubienaboczku.pl  #lubienaboczku

W związku z rozwojem

Kaminiarz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Leszczyńska 28, 64-115 Święciechowa

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Święciechowa

Opis stanowiska:

  • obsługa, konserwacja, naprawa techniczna maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • organizacja i planowanie pracy

  • utrzymanie ruchu maszynowego na działach

  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez bieżące usuwanie problemów technicznych na hali produkcyjnej

  • monitoring serwisu maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu

  • mile widziana znajomość automatyki

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, rysunku technicznego

  • posiadanie aktualnych uprawnień SEP E1 do 1kV

  • komunikatywność oraz dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • ciekawą , pełną wyzwań pracę

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w wyspecjalizowanym zakładzie przetwórstwa mięsnego

Lokalizacja

Święciechowa,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Święciechowa
ID: 907919856