2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Rawa Mazowiecka
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektromechanik Utrzymania Ruchu - nawet 60,- zł/h brutto*

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferujemy

•             atrakcyjne warunki wynagrodzenia, nawet 60,- zł/h brutto (*z premią regulaminową)

•             stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

•             wynagrodzenie godzinowe + premia regulaminowa

•             pakiet socjalny

•             dofinansowanie do karty Multisport

•             ciepły posiłek w okresie zimowym

•             ubezpieczenie grupowe

•             możliwość rozwoju, szkoleń i awansu wewnętrznego

•             interesującą pracę w przyjaznej atmosferze

Twój zakres obowiązków

•             Realizacja harmonogramów,   przeglądów maszyn oraz czynne uczestnictwo w prewencyjnym utrzymaniu ruchu,

•             Udział w projektach wdrożeniowych, usprawniających,

•             Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii maszyn,

•             Wymiana oprzyrządowania, przezbrajanie maszyn,

•             Czytanie i interpretowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania pracodawcy

•             Znajomość schematów elektrycznych,

•             Uprawnienia SEP do 1kV,

•             Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym,

•             Praktyczna wiedza z zakresu elektroniki przemysłowej,

•             Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

•             Analityczne myślenie,

•             Umiejętność rozwiązywania problemów,

•             Umiejętność pracy w zespole,

•             Nastawienie na rozwój.

Mile widziane

•             Doświadczenie w pracy jako elektryk / elektronik / automatyk / mechatronik,

•             Wykształcenie zawodowe kierunkowe (elektryk, elektronik, mechatronik, automatyk).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAM Spółka Akcyjna z siedzibą we Warszawie przy ul. Burakowska 5/7, 01-066 Warszawa zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej i przyszłej rekrutacji.

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 913611411