2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Kalisz
Dodane 15 kwietnia 2024

Elektromechanik Utrzymania Ruchu - Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta, producenta z branży FMCG, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: okolice Kalisza

Obowiązki:

  • opieka techniczna nad powierzonym obszarem produkcyjnym - mechanika, pneumatyka, elektryka (utrzymanie ruchu)

  • nadzór nad infrastrukturą okołoprodukcyjną zakładu

  • analiza przyczyn awarii oraz wdrażanie działań zapobiegawczych

  • realizacja działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu (prace konserwacyjne, remonty)

  • aktualizowanie dokumentacji technicznej urządzeń i instalacji

  • uczestnictwo przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych bądź wprowadzanych rozwiązań technicznych (nowe maszyny, relokacje obecnych)

Oczekiwania:

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym od pon. do ndz. po 12h (6-18, 18-6)

  • umiejętność diagnozowania przyczyn usterek, rozwiązywania problemów z zakresu mechaniki, pneumatyki, elektryki

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie „E”

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, pełen etat)

  • indywidualne negocjowane wynagrodzenie zasadnicze

  • benefity pozapłacowe (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, śniadania)

W związku, że od 25 maja 2018 r. weszły w życie przepisy tzw. RODO, czyli Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, konieczna jest aktualizacja zgód na przetwarzanie danych. Nowa zgoda powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV wraz z klauzulą za pośrednictwem serwisu.

Nr Cert. AP nr 6231

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 870544077