2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubuskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Gorzów Wielkopolski
Dodane 23 kwietnia 2024

Elektromechanik - Utrzymanie Ruchu

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chcesz pracować w świetnym zespole, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych? Dołącz do Nas! W dziale utrzymania ruchu Frimy Universal Fibers możemy na siebie liczyć. Do naszego zespołu szukamy osób, które lubią, kiedy dużo się dzieje, są otwarte na innych i chętnie uczą się nowych rzeczy. W naszej fabryce w Gorzowie Wlkp. jest miejsce dla Ciebie!

 Twoje przyszłe zadania:

·         wykonywanie planowych przeglądów i napraw maszyn i urządzeń;

·         diagnozowanie i usuwanie awarii elektrycznych i mechanicznych;

·         instalacja, konserwacja i naprawa systemów  elektrycznych i automatyki przemysłowej;

·         współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości produkcji;

·         utrzymywanie porządku w obszarze pracy oraz przestrzeganie zasad BHP.

O Tobie:

·         posiadasz doświadczenie w obszarze utrzymania;

·         znane Ci są zagadnienia związane z elektromechaniką;

·         potrafisz czytać schematy elektryczne i mechaniczne;

·         potrafisz dobrze organizować czas pracy, jesteś odpowiedzialny, sumienny i terminowy;

·         potrafisz obsługiwać komputer.

 W UFE mamy dla Ciebie:

·         umowę o pracę (6000 zł brutto na start);

·         miesięczne i kwartalne premie;

·         świadczenia z funduszu socjalnego;

·         prywatną opiekę medyczną;

·         fundusz integracyjny;

·         lekcje języka angielskiego;

·         ubezpieczenie na życie;

·         dobre zaplecze socjalne;

·         świeże owoce co wtorek.

Jeśli szukasz pracy w Prestiżowej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym prześlij CV

Zapraszamy!

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 627205557