2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Radomsko
Dodane 04 kwietnia 2024

Elektromechanik - Utrzymanie Ruchu

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MET-PRIM to dynamicznie rozwijająca się firma w branży metalowej. W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektromechanik – Utrzymanie Ruchu

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie bieżącej konserwacji i przeglądów maszyn, urządzeń,

- Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń,

- Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn, powiadamianie o zużytych częściach potrzebnych do naprawy lub usunięcia awarii,

- Raportowanie wykonanych przeglądów, konserwacji oraz napraw

Nasze wymagania:

- Wykształcenie techniczne min. zawodowe o profilu: elektromechanika, elektryczny lub mechanika i budowa maszyn

- Uprawnienia do obsługi urządzeń elektro-energetycznych -– co najmniej do 1 kV

- Doświadczenie w służbach utrzymania ruchu lub elektromechanika

Oferujemy:

· Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie;

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

· Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

· Przyjazny proces wdrożenia i przygotowania do pracy;

· Świadczenia socjalne;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane CV. Państwa CV będą brane pod uwagę w obecnym procesie rekrutacyjnym. Prosimy o zawarcie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 882311620