2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łask
Dodane 18 kwietnia 2024

Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Łask

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

ELEKTROMECHANIK  W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Łask

          Obowiązki:

  •   aktywny udział we wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń,

  •   nadzór nad instalacją, pracą i optymalnym wykorzystaniem zdolności linii

    produkcyjnych,

  •   prowadzenie prac prewencyjnych,

  •   identyfikacja awarii elektrycznych i mechanicznych, oraz usuwanie ich źródeł

    pochodzenia,

  •   kompleksowe utrzymanie ciągłości pracy zakładu produkcyjnego,

    Wymagania :

  •  wykształcenie średnie zawodowe: mechaniczne, elektryczne,

  •  uprawnienia SAP grupa 1 do 1kV w  zakresie eksploatacji;,

  •  wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie pneumatyki i automatyki przemysłowej ,

  • gotowość pracy w systemie 2-zmianowym,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność  posługiwania się dokumentacją techniczną.

    Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej i renomowanej firmie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę

  • premie miesięczne

  • atrakcyjne ubezpieczenie na życie

  • wdrożenie przez najlepszych specjalistów

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów (CV, kopia uprawnień) na adres:

PETECKI ENTERPRISES SP. Z O.O., Zakład w Łasku, ul. Przemysłowa 12

W tytule należy wpisać nr referencyjny: E/05/2023

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez PETECKI PPHU Ignacy Petecki z siedzibą w Łodzi, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.  Nr 133, poz. 883 z późniejszymi  zmianami)”

Lokalizacja

Łask,

Łódzkie

Łódzkie, Łask
ID: 827444375