2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubuskie
  6. Utrzymanie ruchu - Drezdenko
Dodane 02 maja 2024

Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu - Smurfit Kappa Drezdenko

Lokalizacja

Drezdenko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Smurfit Kappa Polska należy do jednego z największych światowych koncernów w branży papierniczej. Obecnie do działu utrzymania ruchu w fabryce w Drezdenku poszukujemy Elektromechanika

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa techniczna linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych na terenie całego zakładu z zakresu instalacji elektrycznych, elektrotechniki i mechaniki,

  • Prowadzenie przeglądów okresowych oraz konserwacji, prac remontowych i diagnostyki maszyn i urządzeń,

  • Wnioskowanie o modernizacje maszyn, urządzeń i instalacji pod kątem poprawy warunków BHP, zwiększenia niezawodności i produktywności,

  • Uczestniczenie w projektach wdrażania nowych rozwiązań technicznych i modernizacjach linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie branżowe/średnie techniczne (o profilu elektrycznym, elektromechanicznym),

  • Min. 2-letnie doświadczenie w obsłudze technicznej w zakładzie przemysłowym,

  • Uprawnienia SEP - Grupa 1, eksploatacja,

  • Umiejętność wykonywanie czynności naprawczych i obsługowych zgodnie z wdrożonymi procesami,

  • Umiejętność doboru właściwych narzędzi i materiałów do prac oraz gospodarowanie nimi zgodnie z procedurą,

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • Umiejętność diagnozowania przyczyn awarii.

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,

  • System premiowy oparty o przejrzyste zasady,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Benefity (dofinansowanie do obiadów, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, owoce, firmowa drużyna sportowa, kawa / herbata, parking dla pracowników, dofinansowanie wypoczynku, możliwość uzyskania uprawnień, inicjatywy dobroczynne).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Drezdenko,

Lubuskie

Lubuskie, Drezdenko
ID: 914383342