2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Niepruszewo
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektromechanik w firmie produkcyjnej

Lokalizacja

Niepruszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Hempel jest liderem w produkcji i sprzedaży farb przemysłowych. Obecnie posiadamy 10 jednostek badawczych, 27 fabryk, 48 biur sprzedaży i ponad 150 magazynów zlokalizowanych w strategicznych miejscach na całym świecie.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób ambitnych, chcących podnosić swoje kwalifikacje oraz dążących do ciągłego rozwoju zawodowego.

Lokalizacja:

Niepruszewo k/Buku (25 km od centrum Poznania; przy węźle A2 z drogą 307)

Zakres obowiązków:

•   naprawy, konserwacja oraz działania prewencyjne w zakresie maszyn i urządzeń oraz sprzętu UDT na terenie fabryki Hempel

•   nadzór nad powierzonym parkiem maszynowym i magazynem technicznym

•   optymalizacja procesu utrzymania ciągłości ruchu wraz z projektami z zakresu bezpieczeństwa, p.poż i ochrony środowiska

•   prowadzenie dokumentacji działu utrzymania ciągłości ruchu zgodnie z wymogami systemu zgłoszeń Utrzymania Ruchu oraz z wytycznymi przełożonego

•   realizacja planów przeglądów, napraw oraz konserwacji sprzętu - Utrzymania Ruchu/p.poż/6S

•   udoskonalanie procesu utrzymania ciągłości ruchu, podnoszenie wydajności, wprowadzanie usprawnień

•   zapewnienie wysokich standardów bhp i ochrony środowiska w miejscu pracy zgodnych ze standardami Grupy Hempel

•   ścisła współpraca z innymi działami oraz firmami zewnętrznymi w zakładzie

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne lub zawodowe z doświadczeniem w zakresie elektryki, automatyki, mechaniki lub mechatroniki

  • doświadczenie zawodowe przy konserwacji maszyn i urządzeń (Utrzymanie Ruchu)

  • mile widziane doświadczenie w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, tworzyw sztucznych lub farb i lakierów oraz uprawnienia SEP

  • umiejętność obsługi komputera oraz samodzielnej naprawy maszyn

  • dokładność, sumienność, cierpliwość, otwartość, komunikatywność, zdecydowanie w działaniu oraz zdolności organizacyjne

  • mile widziane: uprawnienia obsługi wózków widłowych oraz suwnic, uprawnienia spawacza MIG/MAG/TIG

  • podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • praca trzyzmianowa

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę przez firmę Hempel

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną

  • Pracę w zespole składającym się ze specjalistów w swojej dziedzinie

  • Dodatkowe świadczenia, takie jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dodatek urlopowy, dofinansowanie do kart Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne

Lokalizacja

Niepruszewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Niepruszewo
ID: 635618410