2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Opolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Kluczbork
Dodane 26 kwietnia 2024

Elektromechanik w Wytwórni Pasz Ligota Dolna CEDROB S.A.

Lokalizacja

Kluczbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jednym z najważniejszych działów Firmy Cedrob S.A., istniejącym od 2007 roku, jest Zakład Produkcji Pasz. Cedrob Pasze to najnowocześniejsze Wytwórnie Pasz w Polsce. W pełni zautomatyzowane linie technologiczne wyposażone są w urządzenia spełniające najwyższe światowe standardy. Cedrob Pasze oferuje bogaty asortyment mieszanek paszowych dla drobiu i trzody chlewnej.

Do naszego Zespołu aktualnie poszukujemy Pracowników na stanowisko:

Elektromechanik w Zespole Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Wytwórnia Pasz w Ligocie Dolnej

OBOWIĄZKI:

- utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego

- wyszukiwanie i usuwanie awarii oraz uszkodzeń

- wykonywanie okresowych przeglądów.

WYMAGANIA:

- wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (w szczególności kierunki mechanika, elektronika, elektrotechnika, elektromechanika)

- uprawnienia SEP do 1kV lub gotowość przystąpienia do egzaminu

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- dyspozycyjność

- umiejętność pracy zespołowej

- doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem

- książeczka na nosicielstwo.

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- atrakcyjne warunki zatrudnienia

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

CV prosimy kierować w odpowiedzi na niniejszą ofertę pracy poprzez portal OLX.

Szczegóły: 795 133 062

lub drogą elektroniczną na adres: rekrutacja(a)cedrob.com.pl

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kluczbork,

Opolskie

Opolskie, Kluczbork
ID: 909689221