2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Kozienice
Dodane 17 kwietnia 2024

Elektromechanik w zakładzie produkcyjnym

Lokalizacja

Kozienice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Lactalis najbardziej znana jest ze swoich wyrobów. Wysoka jakość i wyjątkowy smak są dewizą produktów znanych pod międzynarodowymi markami President oraz Galbani.

Aktualnie do zakładu produkcyjnego OBORY Sp. z o.o. poszukujemy osób na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

praca zmianowa (miejsce pracy: Kozienice, woj.mazowieckie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- zapewnienie właściwej eksploatacji maszyn i urządzeń oraz instalacji technologicznych

- dokonywanie przeglądu i konserwacji oraz zabezpieczeń maszyn i urządzeń produkcyjnych i pomocniczych

- okresowe i planowe remonty maszyn i urządzeń

- utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń działu produkcji i pakowania

- naprawy, montaże, demontaże i remonty urządzeń i instalacji

NASZE OCZEKIWANIA:

- wykształcenie techniczne

- m.in. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

- znajomość zagadnień z dziedziny: mechanika, elektrotechnika (pneumatyka, hydraulika, klimatyzacja, automatyzacja będą dodatkowym atutem)

- świadectwo kwalifikacyjne energetyczne (eksploatacji Gr. 1 do 1,0 kV, Gr. 2)

- znajomość zasad postępowania na wypadek awarii i wypadków

- dobra organizacja pracy, dyspozycyjność

- umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

- Ciekawą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie

- Przyjazne środowisko pracy

- Atrakcyjny pakiet socjalny

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Dodatkowe ubezpieczenie, opiekę medyczną

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje, pozostałym kandydatom

dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883 z późn. zmianami".

Informujemy, że Administratorem danych jest Lactalis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Olkuskiej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Dane osobowe mogą być przekazywane przez Lactalis Polska sp. z o.o. do Obory Sp. z o.o. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Lokalizacja

Kozienice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kozienice
ID: 668854351