2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Koninko
Dodane 30 kwietnia 2024

Elektromechanik Wózków Widłowych

Lokalizacja

Koninko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PROMAG S.A. (www.promag.pl) to dynamicznie rozwijający się producent i dostawca rozwiązań intralogistycznych dla magazynów i hal produkcyjnych. Obecnie poszukujemy kandydata do zespołu serwisowego.

Elektromechanik Wózków Widłowych (praca stacjonarna)

Miejsce pracy: Koninko k/Poznania

Zadania:

  • wykonywanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń magazynowych w warsztacie (wózki widłowe, owijarki, automaty do taśmowania)

  • realizacja przeglądów okresowych

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne o kierunku elektromechanika lub mechanika

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (naprawa maszyn, urządzeń)

  • wiedza z zakresu elektromechaniki i mechaniki

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów technicznych

  • uprawnienia SEP do 1 kV

  • mile widziane uprawnienia w zakresie konserwacji wózków widłowych

  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • pracę jednozmianową

  • umowę o pracę, stabilizację zatrudnienia

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • ubezpieczenie na życie

  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)

  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe

  • wyjazd integracyjny

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koninko,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koninko
ID: 911217097