2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubelskie
  6. Utrzymanie ruchu - Dębowa Kłoda
Weronika Szlęzak
Dodane 25 kwietnia 2024

Elektromechanik - z doświadczeniem lub BEZ!

Lokalizacja

Dębowa Kłoda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zapraszamy kandydatów do zapoznania się z ofertą pracy na stanowisko ELEKTROMECHANIKA w firmie, która jest producentem podłoża do uprawy pieczarek.

Szukamy zarówno absolwentów technikum/ zasadniczej szkoły zawodowej, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności w praktyce, jak i osób z doświadczeniem, gotowych do podjęcia nowych wyzwań.

Poszukujesz nowych możliwości zawodowych? Aplikuj!

Obowiązki:

  • diagnozowanie i usuwanie usterek,

  • przeprowadzanie przeglądów technicznych,

  • realizacja planów konwersacyjnych i utrzymaniowych dla maszyn,

  • monitorowanie stanu technicznego maszyn.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe,

  • prawo jazdy kat. B,

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV - mile widziane,

  • uprawnienia do obsługi podestów ruchomych i wózków widłowych (UDT) - mile widziane.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • program opieki medycznej,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dębowa Kłoda,

Lubelskie

Lubelskie, Dębowa Kłoda
ID: 911245644