2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Solec Kujawski
Dodane 21 kwietnia 2024

Elektromechanik z utrzymania ruchu

Wynagrodzenie

8 000 - 9 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Solec Kujawski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do małej piekarni poszukujemy elektromechanika z doświadczeniem w konserwacji i serwisowaniu urządzeń i maszyn produkcyjnych.

Zakres obowiązków:

  • bieżące konserwacje,

  • usuwanie zaistniałych awarii,

  • diagnostyka awarii i naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • zapewnienie bezpiecznych warunków pracy sprzętu i jego utrzymanie w dobrym stanie.

Wymagania:

  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku.

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, dwie zmiany.

  • Miłe widziane uprawnienia SEP, nie jest konieczne.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę

  • Umowa o pracę po okresie próbnym

  • Możliwości finansowania uprawnień

  • Nadgodziny

Lokalizacja

Solec Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Solec Kujawski
ID: 909417629