2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łódź
  6. Montaż i serwis - Bałuty
Cassioli Polska
Dodane 30 kwietnia 2024

Elektromonter/Delegacje/Praca Od Zaraz

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Firma Cassioli Polska, międzynarodowy lider w sektorze automatyzacji produkcji, w związku z rozwojem zakładu produkcyjnego w Łodzi poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

ELEKTROMONTER

Praca jednozmianowa od 7:30 do 15:30 z możliwością wyjazdów na delegacje (krajowe i zagraniczne)

Miejsce pracy: Łódź, ul. Pojezierska 97

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac montażowych (montaż przenośników, docinanie materiału, praca przy użyciu elektronarzędzi) według dokumentacji technicznej z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Przygotowywanie i montaż elementów i zespołów elektrycznych - podzespołów linii produkcyjnej, okablowania, szaf elektrycznych

  • Praca w delegacji - montaż i uruchomienie instalacji elektrycznej maszyny/linii/wykonanie modyfikacji

Oferujemy Ci:

  • Atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podczas pracy w delegacjach

  • Udział w realizacji ciekawych projektów dla renomowanych klientów

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę od pierwszego dnia)

  • Możliwość realizacji płatnych nadgodzin

  • Kartę Medicover Sport z dofinansowaniem przez pracodawcę

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną LUX MED

  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę

  • Kurs języka włoskiego finansowany przez pracodawcę

  • Spotkania i wyjścia firmowe

  • Pyszną włoską kawę

Wymagamy od Ciebie:

  • umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych

  • umiejętności obsługi narzędzi mechanicznych oraz elektronarzędzi

Mile widziane:

  • aktualne uprawnienia: obsługa suwnicy i/lub wózki widłowe, uprawnienia SEP 1kV

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych w siedzibie firmy (91-341 Łódź przy ul. Pojezierskiej 97) lub skorzystanie z opcji Aplikuj lub Napisz wiadomość.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny na nr 42 272 36 60.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 750431802