2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Słupca
Dodane Dzisiaj o 08:32

Elektromonter działu utrzymania ruchu

Wynagrodzenie

5 000 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

KUENZ POLSKA z siedzibą w Słupcy

ZATRUDNI

osobę do pracy na stanowisku:

ELEKTROMONTER działu utrzymania ruchu

Wymagania:

·         Znajomości zagadnień wykonywania, montowania, demontowania, instalowania, eksploatacji, zabezpieczeń instalacji elektrycznych, urządzeń elektrycznych i innych pokrewnych,

·         min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

·         Bardzo dobrych umiejętności pracy w zespole oraz umiejętności analitycznego myślenia w celu rozwiązywania problemów;

·         Umiejętności organizacji zadań i ustalania priorytetów, tworzenia planów pracy podległej brygady;

·         Mile widziane aktualne uprawnienia SEP powyżej 1kV.

Zadania:

·         Usuwanie awarii elektrycznych sieci, urządzeń i maszyn oraz oświetlenia zakładu,

·         Wykonywanie czynności łączeniowych rozdzielni SN 15KV i OPT-NN oraz prowadzenie zapisów tych czynności zgodnie z Instrukcją Eksploatacji,

·         Oględziny i przeglądy rozdzielni SN 15 KV, podstacji transformatorowych OPT, sieci SN i NN, szynoprzewodów i rozdzielni RS oraz oświetlenia hali głównej, pomieszczeń administracyjno- socjalnych i oświetlenia zewnętrznego zakładu,

·         Naprawa i badanie elektronarzędzi, przedłużaczy elektrycznych ~ 230V i ~ 400V i rozdzielni budowlanych,

·         Oględziny, przeglądy i remonty urządzeń spawalniczych, elektrotermicznych, układów sterowania  i napędowych eksploatowanych maszyn i urządzeń elektrycznych,

·         Prowadzenie gospodarki elektroenergetycznej zakładu tj. ograniczanie wielkości poboru mocy, niedoboru i odczyty wskazań zużycia mocy itp.,

·         Przeglądy i remonty instalacji piorunochronnej,

·         Wykonywanie elektrycznych pomiarów eksploatacyjnych i ochronnych instalacji odgromowej sieci, maszyn i urządzeń elektrycznych,

·         Naprawa, przeglądy i remonty urządzeń dźwigowych zgodnie z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego,

·         Naprawa, przeglądy i remonty wózków transportowych, akumulatorowych, widłowych (podnośnikowych) i platformowych oraz prowadzenie ewidencji,

·         Naprawa, przeglądy i remonty urządzeń prostowniczych do ładowania baterii akumulatorowych.

·         Eksploatacja i naprawy baterii trakcyjnych wózków akumulatorowych itp.,

·         Wykonawstwo instalacji elektrycznych ~ 230 V i siłowych ~ 400V,

·         Instalowanie nowych maszyn i urządzeń (podłączenie do sieci elektrycznej) w zakładzie jak również zmiana ich lokalizacji,

·         Wykonywanie prac związanych z eksploatacją centrali telefonicznej, linii telefonicznych i aparatów, zegarów czasowych.

Oferujemy:

·       pełen etat umowa o pracę,

·       możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania specjalistycznego doświadczenia,

·       pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii,

·       możliwość współpracy z czołowymi firmami działającymi na rynku polskim i europejskim,

·       bieżące wsparcie kadry zarządzającej Spółki.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Aplikując prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez KUENZ POLSKA Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko.

Lokalizacja

Słupca,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Słupca
ID: 813479339