2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kraków
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podgórze Duchackie
Dział Rekrutacji
Dodane 30 kwietnia 2024

Elektromonter/elektromechanik Suzuki Japan Motors

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa, posiadamy autoryzacje takich marek jak: Abarth, Alfa Romeo, Cupra SEAT, Dacia, DS, Fiat, Fiat Professional, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, Mitsubishi, Nissan, Renault, SEAT, Suzuki, Opel, Volvo.

Pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami, kierujemy się dobrymi praktykami handlowymi, korzystając z wieloletniego doświadczenia Grupy PGD.

Lokalizacja: al. Powstańców Śląskich 22, Kraków

Twój zakres obowiązków:

  • Montaż akcesoriów elektrycznych do samochodów nowych marki Suzuki

  • Diagnozowanie ewentualnych usterek oraz awarii

  • Reagowanie na bieżące problemy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe w obszarze (elektryki, elektromechaniki, elektryki)

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej

  • Aktualne uprawnienia SEP – będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Mile widziane doświadczenie przy montażu automatyki i elektroniki użytkowej (np. montowanie alarmów, monitoringów wizyjnych, domofonów)

To oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia (pierwsza umowa na rok – brak okresu próbnego)

  • Miejsce pracy wyposażone w niezbędne narzędzia pracy

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrum Medycznym Luxmed (dla Ciebie i Twoich najbliższych)

  • Dofinansowujemy pakiet Multisport

  • Oferujemy zniżki na produkty i usługi Holding1

  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 910485876