2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubuskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Gozdnica
Dodane 04 kwietnia 2024

Elektromonter - Elektryk

Wynagrodzenie

7 300 - 9 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gozdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma GZCB Sp. z o.o. w Gozdnicy zatrudni pracownika na stanowisko:

Elektromonter

Oferujemy:

·       Atrakcyjne wynagrodzenie  od 7300 zł – 9600 zł brutto

. Motywacyjny system premiowania

·    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·      Przyjazną atmosferę

Zakres obowiązków:

·        Utrzymanie linii produkcyjnej w pełnej sprawności

·        Przeprowadzanie okresowych przeglądów, konserwacji oraz modernizacji wszelkich maszyn i urządzeń

Wymagania:

·        Wykształcenie techniczne kierunkowe

·        Uprawnienia SEP do 1 kV lub powyżej

·        Mile widziana znajomość programowania sterowników PLC

·        Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

·        Dodatkowym atutem będzie znajomość automatyki

Lokalizacja

Gozdnica,

Lubuskie

Lubuskie, Gozdnica
ID: 690575630