2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Dębica
Dodane 25 kwietnia 2024

Elektromonter - elektryk

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Praca na stanowisku elektromontera oraz automatyk zakres obowiązków:

  • montaż przemysłowych instalacji elektrycznych,

  • modernizacja rozdzielnic niskiego i średniego napięcia,

  • Podłączanie kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych,

  • Próby i pomiary elektryczne,

  • Układanie kabli oraz budowa tras kablowych

  • Wykonywanie instalacji zgodnie z dokumentacją,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • interesująca pracę w rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od zaangażowania i umiejętności.

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 759032456