2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Skierniewice
Dodane 24 kwietnia 2024

Elektromonter/Elektryk

Wynagrodzenie

8 500 - 11 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o. zatrudni pracowników na stanowisko: elektromonter/elektryk.

Zakres obowiązków:

  • prace montażowe urządzeń elektroenergetycznych nn i SN;

  • budowa linii kablowych nn i SN;

  • budowa linii napowietrznych nn i SN;

  • montaż złącz kablowych, szaf sterowniczych;

  • montaż oświetlenia zewnętrznego;

  • wykonywanie pomiarów.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • uprawnienia SEP;

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dyspozycyjność, dokładność i sumienność;

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych;

  • gotowość do pracy w delegacji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych uprawnień i doświadczenia;

  • niezbędne narzędzia do pracy;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • pakiet benefitów;

  • premie miesięczne/roczne.

EL-IN to przedsiębiorstwo należące do grona liderów działających na rynku robót energetycznych, kolejowych i budowlanych oferujące najwyższą jakość usług.

Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o. zatrudnia obecnie około 200 wykwalifikowanych pracowników personelu stałego. Kadrę firmy stanowią pracownicy z bogatym doświadczeniem, którzy gwarantują wysoką jakość świadczonych usług, a jednocześnie są wychowawcami dla energicznego i kreatywnego personelu z krótszym stażem.

Pracownicy EL-IN biorą udział w szkoleniach powiększających kwalifikacje, a system motywacyjny zapewnia maksymalną mobilizację w osiąganiu wyznaczonych celów.

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 852533916