2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektromonter / Elektryk

Lokalizacja

Katowice, Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki oraz nowymi projektami, firma Elektro-BUD prowadzi stałą rekrutację na stanowisko Elektromonter w Katowicach.

Aplikuj i bądź częścią naszego rosnącego zespołu.

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które na przestrzeni wielu lat prowadząc działalność gospodarczą stara się sprostać wyzwaniom stawianym przez dynamicznie zmieniający się rynek. Zaufanie okazane nam przez naszych klientów i ich zadowolenie jest elementem dynamizującym nasze działania w zakresie profesjonalizmu i bezpieczeństwa przy realizacji inwestycji, umów, zleceń.

Twój zakres obowiązków:

·        wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych,

·        montaż opraw, osprzętu, rozdzielnic, tras kablowych, urządzeń elektrycznych oraz teletechnicznych,

·        wykonywanie sieci kablowych średniego i niskiego napięcia,

·        wykonywanie połączeń aparatury elektrycznej w rozdzielnicach.

Nasze wymagania:

·        wykształcenie minimum średnie kierunkowe,

·        uprawnienia SEP,

·        umiejętność czytania i sporządzania dokumentacji technicznej,

·        doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·        dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole,

·        rzetelność, dokładność, zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy:

·        pracę w stabilnie rozwijającej się firmie i doświadczonym zespole,

·        zatrudnienie na umowę o pracę,

·        atrakcyjny system wynagrodzeń, możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin,

·        niezbędne narzędzia pracy,

·        możliwość rozwoju,

·        wsparcie w czasie wdrożenia nowego pracownika,

·        zapewniamy pełne wsparcie przy załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem cudzoziemców.

Benefity:

·        dofinansowanie szkoleń i kursów,

·        spotkania integracyjne,

·        kawa/herbata,

·        program rekomendacji pracowników.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.
ID: 893096570