2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Podlaskie
  6. Odnawialna - Bielsk Podlaski
Dodane 27 kwietnia 2024

Elektromonter – Elektryk

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsk Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służboweZapraszamy seniorów

5 000–8 000 zł brutto / mies.

umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b

pracownik fizyczny

ilość kandydatów – 2

pełny etat

Firma EnergoSky International Sp. z o. o. działająca w branży energetycznej i OZE poszukuje kandydatów na stanowisko: Elektryk/Elektromonter

Praca na terenie woj. podlaskiego

Opis Stanowiska:

-wykonywanie tras kablowych, układanie kabli

-montaże urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych oraz instalacji fotowoltaicznych

-obsługa elektronarzędzi i urządzeń pomiarowych

Nasze wymagania

-doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych

-umiejętność czytania schematów elektrycznych,

-świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1kV

-wiedza nt. instalacji elektrycznych, montażu i konfiguracji urządzeń

-czynne prawo jazdy kategorii B mile widziane B+E,

- gotowość do delegacji na terenie Polski,

- wykształcenie min. zawodowe - mile widziane elektryczne.

To oferujemy

-umowa o pracę na pełny etat lub kontrakt B2B

-ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

-możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uzyskiwanie uprawnień i umiejętności,

-wyposażenie w profesjonalne narzędzia pracy,

Prosimy o przesłanie CV przez olx lub na adres email

Więcej informacji udzielę pod numerem 602 237 652

O NAS

EnergoSky International – dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się projektowaniem, montażem instalacji , stacji transformatorowych, instalacji OZE

Lokalizacja

Bielsk Podlaski,

Podlaskie

Podlaskie, Bielsk Podlaski
ID: 913296354