2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Lubuskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Szlichtyngowa
Dodane 05 kwietnia 2024

ELEKTROMONTER/ELEKTRYK Współpraca z ENEA Pomiary sp. z o.o.

Wynagrodzenie

8 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szlichtyngowa

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Enea Pomiary sp. z o.o. informuje, iż poszukuje współpracownika na stanowisko:

ELEKTROMONTER/ELEKTRYK

Współpraca z ENEA Pomiary sp. z o.o.

RD Góra i okolice w stronę miejscowości Szlichtyngowa

Zakres obowiązków:

1.      Serwis liczników energii elektrycznej (bezpośrednie układy pomiarowe niskiego napięcia)

-usługi techniczne, wymiany legalizacyjne liczników itp.

Wymagania:

1.      Świadectwo kwalifikacyjne ”E” do 1 kV

2.      Prawo jazdy kat. B

3.      Własny samochód

4.      Własna działalność gospodarcza

Oferujemy:

1.      Praktyczne przeszkolenie w zakresie zlecanych usług

2.      Stałą liczbę zleceń

3.      Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie akordowym

4.      Elastycznie regulowany czas pracy

5.      Stałą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

Informacje dotyczące stanowiska:

1.      Miejsce wykonywania pracy – praca terenowa - Góra i okolice w stronę miejscowości Szlichtyngowa

2.      Forma współpracy – współpraca z firmą jednoosobową

3.      Przewidywany termin rozpoczęcia współpracy – od zaraz

4.      Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 69*******86

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacje.pomiaryMAŁPAenea.pl w tytule wpisując ”ELEKTROMONTER-Góra Szlichtyngowa”.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli załączając swoją aplikację CV:

1.    zamieszcza Pani/Pan w CV i/lub liście motywacyjnym inne dane osobowe niż obejmujące:

imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,

2.    w dokumentach rekrutacyjnych zamieszcza Pani/Pan z własnej inicjatywy dane, o których mowa w art. 9, ust. 1 RODO, np. stan zdrowia, przekonania religijne, przynależność do związków zawodowych, prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV i/lub

w liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia powyższej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody

nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed

jej wycofaniem. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych w powyższych zakresach lub jej wycofanie nie może być podstawą niekorzystnego traktowania Pani/Pana, a także nie może powodować wobec Pani/Pana jakichkolwiek negatywnych konsekwencji.

Informacja Administratora danych

[Administrator Danych Osobowych] Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Enea Pomiary sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. ul. Strzeszyńska 58, 60-479 Poznań.

[Inspektor Ochrony Danych] Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: epo.iodMAŁPAenea.pl.

[Cel i podstawy przetwarzania danych] Pani/Pana dane osobowe, zawarte w CV i/lub liście motywacyjnym (dalej: dokumenty aplikacyjne), będą przetwarzane przez Administratora w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podstawami prawnymi przetwarzania Pani/Pana osobowych są:

a)    wypełnienie obowiązków prawnych, ciążących na Administratorze, zgodnie z art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy (art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. tzw. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, dalej: RODO), wobec czego ich podanie jest obowiązkowe, a ich niepodanie uniemożliwia udział w procesie rekrutacji;

b)    podjęcie działań na Pani/Pana żądanie przed zawarciem umowy o pracę, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) RODO;

c)     dobrowolna zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) lub art. 9 ust. 2 lit. a) RODO;

d)    ustalenie, dochodzenie lub obrona roszczeń pomiędzy Panią/Panem a Administratorem, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f) RODO.

Lokalizacja

Szlichtyngowa,

Lubuskie

Lubuskie, Szlichtyngowa
ID: 909675252