2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Imielin
  6. Budowa / remonty - Centrum
Copco
Dodane 03 maja 2024

Elektromonter / Energetyk

Lokalizacja

Imielin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma COPCO Plus jest profesjonalnym wykonawcą instalacji elektrycznych w zakresie niskiego i średniego napięcia, przewiertów sterowanych oraz modernizacji i serwisu instalacji elektrycznych.

Jesteśmy rodzinną firmą, która mocno stawia na rozwój oraz nowoczesność.

COPCO Plus istnieje 15 lat na rynku, swe usługi świadczymy na terenie Polski jak i za granicą.

Więcej informacji znajdziesz na : www.copco.pl

Zapraszamy Cię do rekrutacji na stanowisko:

Elektromonter

Miejsce pracy: Imielin/ Siedziba Klienta

Wymagania:

·         doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromontera/elektryka

·         umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych

·         świadectwo kwalifikacji grupy G1 – E

·         komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·         dokładność w wykonaniu powierzonych zadań

·         wysoka kultura osobista

·         prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

·         prawo jazdy kat. B+E

·         świadectwo kwalifikacji grupy G1 – D

·         uprawnienia UDT do obsługi podnośnika koszowego

·         upoważnienia PPN do wykonywania prac pod napięciem do 1 kV na sieciach TAURON Dystrybucja S.A.

Zakres obowiązków:

·         budowa linii kablowych i napowietrznych SN i nN

·         montaż przyłączy

·         montaż kontenerowych stacji transformatorowych

·         montaż złącz kablowych ZK SN

Oferujemy:

·         pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie (Laureat nagrody Gazele Biznesu oraz Tytan sukcesu 2022)

·         możliwość rozwoju i nauki w obszarze IT

·         współpracę w oparciu o Umowę o prace

·         komputer, telefon

·         spotkania integracyjne

·         dofinansowanie do karty sportowej

·         ubezpieczenie grupowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Imielin, Centrum
ID: 914643968