2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Wieruszów
Grupa ERBUD
Dodane 23 kwietnia 2024

Elektromonter - ERBUD Industry- Wieruszów - Umowa o pracę

Lokalizacja

Wieruszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • Praca przy naprawie urządzeń przemysłowych, rozdzielni, linii kablowych, przezwajanie silników elektrycznych (możliwość przyuczenia)

  • Praca głównie na terenie zakładu

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (elektryka lub pokrewne)

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziane uprawnienia grupy I do 1 kV

  • Zaangażowanie

  • Odpowiedzialność

Oferta:

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wiedzy

  • Pracę na jedną zmianę (6.00 – 14.00)

  • Płatne nadgodziny

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie

  • Miłą atmosferę pracy

  • System premiowy dla pracowników zależny od zaangażowania

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

  • Bonusy świąteczne, także dla dzieci

  • Ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, pakiety sportowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wieruszów,

Łódzkie

Łódzkie, Wieruszów
ID: 852977953