2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Lubelskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Lublin
Dodane 23 kwietnia 2024

Elektromonter instalacji elektrycznych i niskoprądowych

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmy

Spółka BBP INŻYNIERIA SP. Z O.O. jest firmą prężnie rozwijającą się w branży energetycznej, telekomunikacyjnej i OZE. Prowadzimy działalność w zakresie projektowania, budowy i modernizacji linii elektroenergetycznych oraz stacji WN i SN.

Bierzemy udział w największych inwestycjach energetycznych na terenie całego kraju.

Twój zakres obowiązków

  • Prefabrykacja, montaż, podłączanie tablic rozdzielczych oraz szaf sterowniczych

  • Montowanie i uruchamianie systemów niskoprądowych: CCTV, KD, SSWiN, LAN, SSP

  • Montowanie i konfiguracja systemów łączności (switche przemysłowe, szafy łączności, przełącznice światłowodowe)

  • Montowanie tras kablowych

  • Układanie kabli i przewodów na trasach

  • Pomiary odbiorcze wraz z wykonaniem protokołów pomiarowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie przy pracach elektrycznych i niskoprądowych

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i niskoprądowych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność

  • Dokładność,

  • Punktualność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do prac w delegacjach

Mile widziane

  • Mile widziane uprawnienia SEP do i powyżej 1kV w zakresie eksploatacji i dozoru

    Oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji i szkoleń branżowych

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole

  • Premie za szybką realizację powierzonych prac

  • Karta MultiSport, ubezpieczenia na życie, prywatna opieka medyczna, imprezy firmowe

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912218570