2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Słupsk
Dodane 22 kwietnia 2024

Elektromonter Instalacji Przemysłowych

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Viscon to dynamiczna firma działająca w ponad 77 krajach. Viscon to 300-tu osobowa firma rodzinna pochodząca z Holandii wraz z 100-tu osobowym oddziałem w Polsce. Na co dzień rozwijamy rynek produkcji, pakowania i dystrybucji żywności. Lubimy robić to tak efektywnie i innowacyjnie, jak to tylko możliwe! Jesteśmy firmą zajmującą się rozwojem linii produkcyjnych i automatyzacją procesów produkcyjnych dla sektorów ogrodnictwa, drobiu, producentów żywności oraz logistyki. Z powodzeniem realizujemy projekty automatyki od ponad 50 lat, współpracując z producentami i detalistami na całym świecie.

W związku z rozwojem przedsiębiorstwa i budową kolejnego zakładu produkcyjnego poszukujemy nowych talentów na stanowiska inżynieryjne i techniczne.

www.viscongroup.pl

Elektromonter Instalacji Elektrycznych

Miejsce pracy: Słupsk (pomorskie)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonanie instalacji elektrycznych maszyn zgodnie z dokumentacją elektryczną

  • Serwis, wymiana i konserwacja instalacji elektrycznych maszyn przemysłowych

  • Właściwe ułożenie oraz zabezpieczenie przewodów elektrycznych

  • Wykonanie prac przygotowawczych do instalacji u klienta

  • Uruchomienie instalacji oraz wykonanie testu maszyn u klienta

  • Możliwe delegacje do klientów na całym świecie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe – elektryczne

  • Doświadczenie w zawodzie elektryka

  • Umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych

  • Uprawnienia SEP do 1kV

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie przy realizacji serwisów lub instalacji na terenie Polski lub Europy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Premia frekwencyjna

  • Ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę

  • Możliwość uzyskania uprawnień

  • Możliwość tworzenia wyjątkowych produktów

  • Prywatna opieka medyczna opłacana przez pracodawcę

  • Parking dla pracowników

  • Program rekomendacji pracowników

  • Finansowanie szkoleń i kursów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez "APLIKUJ" lub na adres e-mail: rekrutacja(at)viscon.eu z dopiskiem "EIP".

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Viscon Group Poland Sp. z o.o., 76-200 Słupsk, ul. Inwestycyjna 12, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych („RODO”)”

Dodatkowo w przypadku wyrażenia chęci na udział w kolejnych rekrutacjach proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Viscon Group Poland Sp. z o.o., 76-200 Słupsk, ul. Inwestycyjna 12, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych („RODO”)”

Informujemy, że Administratorem danych jest Viscon Group Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości prowadzenie postępowania rekrutacyjnego..

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 672709462