2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Sobienki
Dodane 23 kwietnia 2024

Elektromonter - Jakmet Sp. z o.o. (Sobienki koło Osiecka)

Wynagrodzenie

5 400 - 7 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sobienki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

• Montaż instalacji elektrycznych rozdzielnic niskiego napięcia i szaf sterowniczych zgodnie z dokumentacją

• Kontrola jakości oraz estetyki wykonanych elementów

• Praca w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00; 14:00-22:00)

Oczekiwania:

• Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku

• Umiejętność czytania schematów elektrycznych

• Wykonywanie powierzonych zadań z należytą skrupulatnością

• Samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Możliwość awansu

• Profesjonalne wdrożenie do pracy na stanowisku elektromontera

• Szkolenia rozwijające kompetencje

• Nastawienie na długoletnią współpracę

• Wsparcie zespołu

• Pracę w miłej i życzliwej atmosferze

• Możliwość ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach

• Umowę o pracę na pełen etat.

Lokalizacja

Sobienki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sobienki
ID: 652772507