2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Inowrocław
Dodane 18 kwietnia 2024

Elektromonter / monter elektryk /Elektryk ZEC Inowrocław

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

1.      Konserwacja i eksploatacja urządzeń energetycznych.

2.      Wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych instalacji elektrycznych.

3.      Eksploatacja urządzeń Stacji Transformatorowej.

Oczekiwania:

1.      Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie w zawodzie elektryk.

2.      Doświadczenia w branży elektrycznej.

3.      Mile widziane uprawnień do eksploatacji urządzeń, instalacji sieci do1 kV lub powyżej 1 kV.

4.      Uczciwość, sumienność,

5.      Dodatkowym atutem będzie, doświadczenie w eksploatacji rozdzielni NN lub w zakresie automatyki przemysłowej.

Oferujemy:

1.      Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

2.      Wynagrodzenie złożone z podstawy i systemu premiowego.

3.      Szkolenia rozwijające Twoje umiejętności, oraz podnoszące Twoje kompetencje, w tym szkolenie wstępne umożliwiające pełne poznanie branży.

4.      Praca w miłym zespole.

5.      Benefity pracownicze między innymi: dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do wypoczynku dzieci itp.

6.      Bardzo korzystne ubezpieczenie grupowe.

Zgłoszenia (CV) można składać w:

Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.,

ul. Torowa 40,

88-100 Inowrocław,

e-mail: sekretariat_zec.inowroclaw.pl tel.52-354-11-00

lub osobiście w Dziale Kadr i Spraw Pracowniczych tel.52-354-11-17

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 823796239