2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Wrocław
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Psie Pole
Dodane 06 maja 2024

Elektromonter / Monter instalacji elektrycznych maszyn

Wynagrodzenie

8 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma PLM Production Sp. z o.o. zajmująca się projektowaniem oraz produkcją maszyn i urządzeń dla przemysłu. Nasza firma oferuje pracę na stanowisku monter instalacji elektrycznych.

Opis stanowiska:

  • Montaż instalacji elektrycznej maszyn/urządzeń zgodnie ze schematem elektrycznym w siedzibie firmy,

  • Prefabrykacja szaf sterowniczych,

  • Przygotowanie materiału do montażu. instalacja maszyn/urządzeń u klienta usługi serwisowe.

Wymagania:

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych,

  • Umiejętności posługiwania się narzędziami ręcznymi,

  • Zdolności manualne,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych (delegacje),

  • Mile widziane praca na podobnych stanowisku,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat,

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 847034683