2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Tychy
Dodane 08 maja 2024

ELEKTROMONTER/MONTER Konstr. Stalowych Linii Wysokich Napięć-PL/NIEMCY

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma z branży energetycznej współpracująca z największymi operatorami energetycznymi w Europie poszukuje pracowników na stanowiska:

  • ELEKTROMONTER/ MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH LNII WYSOKICH NAPIĘĆ NA RYNEK NIEMIECKI

    Zakres obowiązków:

    • Montaż, demontaż i modernizacja linii napowietrznych o poziomach napięć 110-380kV na terenie Niemiec,

    • Przygotowanie/ustawienie maszyn i wyposażenie placu budowy do wykonania robót montażowych,

    • Montaż poziomy i pionowy konstrukcji stalowych słupów energetycznych linii napowietrznych oraz prace naciągowe,

    • Wybór, montaż i przygotowanie niezbędnych części i materiałów,

    • Przestrzeganie i stosowanie się do norm dotyczących bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska, przestrzeganie wytycznych dotyczących celów jakościowych.

    Wymagania:

    • Ukończona szkoła zawodowa, najlepiej w dziedzinie technicznej (jesteśmy również otwarci na wdrażanie pracowników od podstaw),

    • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,

    • Gotowość do pracy w delegacjach na rynku niemieckim,

    • Przyjemność z pracy na świeżym powietrzu,

    • Umiejętność samodzielnej i skutecznej pracy,

    • Umiejętność pracy w zespole,

    • Chęć rozwoju osobistego.

    Dodatkowe atuty:

    • Ważne prawo jazdy kat. B,

    • Znajomość języka niemieckiego,

    • Doświadczenie w pracy na wysokości.

    Oferujemy:

    • Intensywne szkolenie wstępne prowadzone przez naszych doświadczonych monterów,

    • Różne możliwości zatrudnienia,

    • Roboczą odzież ochronną,

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

    • Pracę w rozwijającym się segmencie infrastruktury,

    • Możliwość awansu na starszego montera,

    • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego dzięki dalszym szkoleniom,

    • Płatne szkolenia z pracy na wysokości w dostępie budowlanym potwierdzone certyfikatem,

    • Certyfikowane szkolenie z obsługi maszyn naciągowych wciągarka/ hamownik,

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV oraz kserokopii świadectw potwierdzających posiadane uprawnienia. Prosimy także o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z późn. zm.)”.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 596873455