2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 17 maja 2024

Elektromonter na produkcji/Электромонтажник

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem do pracy na hali produkcyjnej przy produkcji autobusów na stanowisko: elektromonter

Miejsce wykonywania pracy: Bydgoszcz - centrum miasta

Powierzone zadania i obowiązki:

  • dociągnięcie okablowania oraz opisanie kabli

  • przeprowadzanie diagnostyki instalacji elektrycznej

  • montaż elektrycznych urządzeń.

  • Stawka 25 - 26 zł netto na godzinę

    Umowa zlecenie i praca w systemie 2-zmianowym lub 3-zmianowym.

stołówka/kantyna z możliwością zakupienia dwudaniowego obiadu jak i możliwość podgrzania własnego posiłku.

Мы ищем работников с опытом для работы на производстве автобусов и автомобилей на должность: электромонтер.

Место работы: Bydgoszcz - centrum miasta

Описание вакансии:

  • Натяжение проводки и описание кабелей

  • Умение читать электрические схемы

  • Проведение диагностики электрической системы

    Stawka 25 - 26 zł нетто в час

Zapraszamy do kontaktu

+48**********27 Mariia

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 918939683