2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Siemianowice Śląskie
j.frukacz
Dodane 30 kwietnia 2024

Elektromonter oferta pracy

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

„FABUD” Wytwórnia Konstrukcji Betonowych Spółka Akcyjna firma zrestrukturyzowana, prężnie rozwijająca się, jeden z wiodących producentów prefabrykatów betonowych w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:

ELEKTROMONTER

Wymagania:

- wykształcenie – kierunkowe elektryczne,

- uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji Gr1 do 1 kV (mile widziane pow. 1kV),

- umiejętności czytania i analizowania schematów elektrycznych, dokumentacji i instrukcji,

- umiejętność pracy w zespole,

- odpowiedzialność i sumienność,

- doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie przemysłowym.

Obowiązki:

- nadzór oraz kontrola stanu technicznego maszyn, urządzeń i infrastruktury na terenie całego zakładu,

- diagnoza, analiza i usuwanie przyczyn awarii i postojów maszyn oraz inicjowanie działań prewencyjnych,

- ewidencja usuwanych awarii, napraw i konserwacji, ewidencja wymienianych części, ewidencja przeglądów,

- bieżąca konserwacja parku maszynowego,

- serwis elementów, urządzeń i instalacji elektrycznych,

- utrzymywanie w sprawności maszyn i urządzeń na liniach produkcyjnych.

Oferujemy:

- stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

- dobre warunki zatrudnienia (umowa o pracę, stała pensja)

- możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności poprzez pakiet szkoleń

Zainteresowane osoby prosimy o kierowanie aplikacji na adres lub bezpośredni kontakt:

„FABUD” WKB S.A.

ul. Wyzwolenia 2

41-103 Siemianowice Śl.

Dział Kadr pok. 103, tel. 32 2201339,

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 808915618