2. Praca
  3. Energetyka
  4. Konwencjonalna
  5. Konwencjonalna - Kujawsko-pomorskie
  6. Konwencjonalna - Lubraniec
Dodane 12 kwietnia 2024

ELEKTROMONTER - oferta pracy

Wynagrodzenie

35 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lubraniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Budowa linii elektroenergetycznych kablowych i napowietrznych nN i SN.

  • Realizacja prac na sieci nN i SN zgodnie z zakresem zleconych prac.

  • Prowadzenie pojazdów samochodowych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami do ich kierowania i obsługa urządzeń zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.

  • Sporządzanie protokołów z przeprowadzonych prac i przygotowywanie dokumentacji powykonawczych zgodnie z wymogami.

  • Nasze wymagania

    • Wykształcenie min. zawodowe – kierunek elektryczny, elektrotechniczny.

    • Świadectwo kwalifikacji „E” (SEP) w zakresie: urządzenia, instalacje i sieci do 1kV/pow. 1 kV.

    • Uprawnienia do prac pod napięciem przy elektroenergetycznych liniach napowietrznych i kablowych oraz urządzeniach rozdzielczych do 1 kV.

    • Doświadczenie zawodowe (min. 1 rok) w zakresie budowy sieci nN, SN oraz obowiązujących w tym zakresie przepisów.

    • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych.

    • Umiejętność efektywnego organizowania pracy własnej, umiejętność pracy zespołowej.

    • Dyspozycyjność , zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki, sprzęt i materiał.

    • Otwartość na podnoszenie wiedzy, nabywanie nowych umiejętności i uprawnień.

  • To oferujemy

    • Pracę w młodym dynamicznym przedsiębiorstwie nastawionym na rozwój i podnoszenie kwalifikacji własnych i pracowniczych.

    • Umowę o pracę lub inne formy zatrudnienia wybrane przez pracownika.

    • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia, kursy.

    • Ubezpieczenie grupowe i opiekę medyczną pokrywane przez pracodawcę.

    • Możliwość dofinansowania dojazdów do pracy.

    • Miejsce pracy: biuro Włocławek, baza firmy Lubraniec.

    • Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji

  • O nas

    ENERCAN sp. z o.o. to przedsiębiorstwo zajmujące się budową i projektowaniem sieci energetycznych, dystrybucyjnych oraz przemysłowych. Prowadzimy również prace związane z budową i projektowaniem odnawialnych źródeł energii.

    Jesteśmy firmą na rynku energetycznym, która stawia na rozwój własny i pracowników. Oczekujemy od pracowników kreatywności i sumienności.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail naszej firmy.

    Odpowiemy na wybrane oferty.

Lokalizacja

Lubraniec,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lubraniec
ID: 911304459