2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Stare Babice
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektromonter/ pomocnik elektromontera

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stare Babice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną z siedzibą Starych Babicach, działającą na rynku elektroenergetycznym od 2012 roku. Posiadamy duże doświadczenie w budowaniu sieci elektroenergetycznych, oświetlenia ulicznego, instalacji wewnętrznych, jak również w projektowaniu stacji. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, niezbędnymi uprawnieniami, a przede wszystkim wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą.

Twój zakres obowiązków:

Wykonywanie zadań związanych z budową instalacji i sieci elektroenergetycznych nN oraz SN

Wykonywanie prac ziemnych

Posługiwanie się dokumentacją techniczną, rysunkami oraz schematami

Przygotowywanie materiałów budowalnych do realizacji prac

Dbałość i wykorzystanie powierzonego sprzętu zgodnie z przeznaczeniem oraz wymaganiami bezpieczeństwa

Bezpieczne wykonywanie prac, zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa pracy i przepisami branżowymi

Współpraca z geodetą w terenie

Nasze wymagania

Wykształcenie min. zawodowe elektryczne lub pokrewne, mile widziane techniczne/w trakcie studiów elektrotechnicznych

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Podstawowa znajomość zagadnień elektrycznych

Brak przeciwskazań do pracy na wysokości

Umiejętność samodzielnej pracy, jak również w zespole, dobrej komunikacji, odpowiedzialności, elastyczności

Dyspozycyjność - gotowość do pracy na terenie woj. mazowieckiego

Prawo jazdy kat B., dodatkowym atutem będzie kat.B+E oraz inne uprawnienia specjalistyczne

Mile widziane doświadczenie jako operatora mini koparki

Mile widziane doświadczenie w pracach pod napięciem

To oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia

Premie uznaniowe i świąteczne

Pracę w godzinach 7.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku

Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji ( szkolenia)

Niezbędne narzędzia pracy i odzież roboczą

Ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet Multisport,

Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu

Lokalizacja

Stare Babice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stare Babice
ID: 904573519