2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Mikołów
  6. Inżynieria - Centrum
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektromonter, praca wyjazdowa w Niemczech

Lokalizacja

Mikołów, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

Dla naszego klienta – firmy zajmującej się automatyzacją produkcji, poszukujemy osoby gotowej pracować na stanowisku Elektromontera.

Twój zakres obowiązków

  • Prace elektryczne w obiektach przemysłowych na terenie Niemiec

  • Montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją

  • Przygotowywanie tras kablowych

Wymagania pracodawcy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Udział w innowacyjnych projektach

  • Zapewnienie ciągłości projektów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu i umiejętnościom o

  • Przejrzysty system premiowy

  • Dieta w wysokości 49 euro za dzień

  • Samochód służbowy

  • Pracodawca pokrywa koszt wyjazdu oraz zakwaterowania

  • Zakwaterowanie w pensjonatach lub hotelach w pojedynczych pokojach

  • Docelowo zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Ubezpieczenie wyjazdowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Centrum
ID: 911962503