2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Podkarpackie
  5. Montaż i serwis - Widełka
Dodane 14 maja 2024

Elektromonter stacji

Lokalizacja

Widełka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy pracowników z okolic województwa warmińsko-mazurskiego (okolice Olsztyna), podkarpackiego (okolice Rzeszowa) i świętokrzyskiego na stanowisko elektromonter stacji.

Elektromonter stacji bierze udział w budowie i modernizacji stacji elektroenergetycznych SN, WN, NN.

Zakres obowiązków:

- montaż urządzeń i połączeń elektrycznych na stacjach elektroenergetycznych SN, WN, NN,

- montaż osprzętu i aparatury SN, WN, NN, montaż rozdzielnic GIS/AIS 110kV, 220kV, 400kV,

- montaż urządzeń i połączeń elektrycznych w układach rozdzielnic elektrycznych, potrzeb własnych, automatyki AKPIA i EAZ,

- montaż konstrukcji pod aparaturę i urządzenia, wykonywanie tras kablowych, drobne prace budowlane i przygotowawcze,

- prowadzenie i obsługa pojazdów w zakresie posiadanych uprawnień i kwalifikacji,

- prowadzenie prac konserwatorskich, remontów w zakresie instalacji i aparatury.

Nasze wymagania:

- znajomość zagadnień związanych z pracą przy urządzeniach elektrycznych, elektroenergetycznych i mechanicznych,

- wykształcenie techniczne lub zawodowe,

- gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju i wyjazdów na kontrakty zagraniczne.

Mile widziane:

- uprawnienia SEP powyżej 1kV,

- doświadczenie na podobnym stanowisku lub przy budowanie stacji SN, WN, NN,

- umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych,

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowej spółce o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym, jak i międzynarodowym,

- atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych (prywatna opieka medyczna, karta multisport, platforma do nauki języków obcych i wiele innych)

- dojazd na budowy i zakwaterowanie,

- dodatkowy dodatek za prace w delegacji,

- możliwość wyjazdów zagranicznych dla osób z komunikatywną znajomością języka angielskiego i doświadczeniem.

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska, na które Pani/Pan aplikuje.

Do CV należy dołączyć treść poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Eltel Networks Energetyka SA, 11-041 Olsztyn, Gutkowo 81 D w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu.

Klauzula Informacyjna:

 administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Eltel Networks Energetyka SA, 11-041 Olsztyn, Gutkowo 81 D,

kontakt w sprawie ochrony danych osobowych jest możliwy pod adresem: Eltel Networks Energetyka SA, 11-041 Olsztyn, Gutkowo 81 D,

dane osobowe kandydatów będą przetwarzane jedynie w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji w Eltel Networks Energetyka SA na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Lokalizacja

Widełka,

Podkarpackie

Podkarpackie, Widełka
ID: 918256079