2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Partner Serwis
Dodane 02 maja 2024

Elektromonter (teren huty AMP)

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Jesteśmy ekspertami w obszarze remontów, modernizacji, konserwacji oraz utrzymania ruchu maszyn i urządzeń. Działamy na rynku od 2002 roku. Obsługujemy ponad 1000 Klientów i zatrudniamy ponad 400 osób.

Do naszego zespołu w Dąbrowie Górniczej poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektromonter

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Aleja J.Piłsudskiego 92

Zadania:

  • naprawy maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym i mechanicznym (chwytniki, transformatory)

  • przeglądy rozdzielnic 0,4kV oraz 6kV

  • drobne prace monterskie w zakresie elektryki i mechaniki.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie o profilu elektrycznym

  • uprawnienie SEP E powyż.ej 1kV.

Kandydatom proponujemy:

  • stałą pracę oraz stabilne zatrudnienie bez pośredników

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 6-14

  • jasne zasady wynagradzania (podstawa + premia)

  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne w grupie Luxmed, dofinansowaną kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku z ZFŚS, szkoleń, kursów, nieoprocentowane pożyczki, system poleceń pracowniczych)

  • PARTNERską atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu poprzez przycisk "APLIKUJ:

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Partner Serwis Sp. z o.o., 82-300 Elbląg, ul.Stoczniowa 2 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE – Dz. Urz. UE L119 (RODO)”).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 777519410