2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Pruszcz Gdański
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektromonter żurawi wieżowych

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

- prace monterskie przy montażach oraz demontażach żurawi wieżowych

- diagnozowanie usterek w żurawiach wieżowych

- naprawa i konserwacja żurawi wieżowych

- praca na wysokości powyżej 3 metrów

- praca na bazie sprzętu oraz w terenie na budowach

Wymagania:

- wykształcenie techniczne o profilu elektrycznych oraz uprawnienia SEP

- uprawnienia do konserwacji żurawi wieżowych

- prawo jazdy kat. B

- dyspozycyjność

- umiejętność pracy w zespole

-  umiejętność rozwiązywania problemów

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- uprawnienia operatorskie do obsługi żurawi wieżowych

- znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

-atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

- przyjazną atmosferę oraz pracę w zespole doświadczonych specjalistów

- możliwość rozwoju oraz zdobywania nowych kwalifikacji i uprawnień

-prywatne ubezpieczenie na życie

-dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 910300695