2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Osielsko
Dodane 09 kwietnia 2024

ELEKTRONIK i pokrewne

Wynagrodzenie

6 100 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Osielsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Firma specjalizująca się w zakresie serwisu klimatyzacji na pojazdach szynowych ,poszukuje serwisanta , montera do urządzeń chłodniczych -elektryk, elektronik, elektromechanik, spawacz .

Opis stanowiska:

-wykonywanie usług w zakresie obsług klimatyzacji serwisowo–naprawczej taboru kolejowego:montaż urządzeń chłodniczych i uruchomienie agregatu wewnętrzne bądź zewnętrzne,kontrola poprawności działania instalacji klimatyzacyjnych, zgodnie z założonym harmonogramem,przeprowadzanie konserwacji, przeglądów instalacji klimatyzacyjnych,wykonywanie bieżących napraw,zgłaszanie konieczności zakupu niezbędnych części zamiennych do instalacji klimatyzacyjnych,sporządzanie raportów z przeprowadzanych prac

Wymagania :

-czynne prawo jazdy kat.B, umiejętność schematów ,dokładność, staranność i rzetelność w wykonywaniu zadań,gotowość do wyjazdów służbowych,nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy,

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie, regularne wynagrodzenie , dodatkowe ubezpieczenie w części refundowane przez pracodawcę , doświadczoną kadrę ,która chętnie podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. PRACA NA TERENIE OSIELSKA

Lokalizacja

Osielsko,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Osielsko
ID: 910503533