2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Sochaczew
Stadler Service Polska Sp. z o.o.
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektronik / Mechatronik/ Serwisant

Lokalizacja

Sochaczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka Stadler Service Polska Sp. z o. o. założona została w 2016 roku i jest częścią grupy Stadler, której główna siedziba mieści się w Bussnang, we wschodniej Szwajcarii. Stadler buduje pojazdy szynowe - pociągi regionalne, pojazdy transportu miejskiego, lokomotywy oraz konstrukcje na miarę indywidualnych potrzeb. Stadler Service Polska świadczy usługi utrzymania pojazdów kolejowych oraz prowadzi kompleksowy serwis gwarantujący ich niezawodną eksploatację. Placówki serwisowe spółki zlokalizowane są w Warszawie, Łodzi oraz Sochaczewie, gdzie serwisowane są obecnie pojazdy największych krajowych przewoźników.

W związku z rozrastającą się flotą naszych pojazdów poszukujemy do zespołu utrzymania i serwisu kandydatów do pracy.

Wymagania:

- ogólna wiedza z zakresu elektrotechniki i elektroniki

- umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

- samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania

- umiejętność komunikacji i pracy w zespole

- dyspozycyjność

Dodatkowe atuty:

- uprawnienia do eksploatacji, dozoru lub pomiarów urządzeń elektrycznych o napięciu powyżej 1kV

- wiedza z zakresu technologii napraw i eksploatacji taboru kolejowego

- znajomość zagadnień automatyki, w tym rozwiązań CAN-bus, PLC

- znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

- doświadczenie w zakresie utrzymania pojazdów szynowych lub pokrewne

Obowiązki:

- wykonywanie napraw (z zakresu elektryki, automatyki i/lub mechaniki)

- diagnozowanie i usuwanie usterek

- obsługa maszyn i urządzeń podczas wykonywania przeglądów i napraw

- przeglądy prewencyjne taboru kolejowego (elektrycznych zespołów trakcyjnych)

- nadzór nad właściwym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń

- sporządzanie protokołów z wykonanych prac serwisowych

Oferujemy:

- oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole oraz możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku, w zgodzie z wysokimi standardami jakości i zarządzania

- stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

- niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków

- atrakcyjny pakiet socjalny, karta sportowa, karta lunchowa, opieka medyczna

- przyjazną atmosferę pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sochaczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sochaczew
ID: 911881783