2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Trzebinia
Dodane 11 kwietnia 2024

Elektronik/Operator: rozkładarki, frezarki ,walca/Brygada bitumiczna

Wynagrodzenie

42 - 43 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Trzebinia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pavimental Polska Sp. z o.o. jest generalnym wykonawcą w sektorze budowlanym. Specjalizuje się w zakresie infrastruktury transportowej tj. robót drogowych i lotniskowych oraz inżynierii środowiska.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej firmie zapraszamy na naszą stronę internetową www.pavimental.pl

Stanowisko :  Elektronik / Operator rozkładarki, frezarki,walca /Brygada bitumiczna

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa sprzętu na terenie budowy,

  • praca przy robotach drogowych w obrębie autostrady A4 Katowice-Kraków, brak delegacji,

  • kontrola stanu technicznego używanego sprzętu,

  • dbanie o powierzone mienie i jakość wykonywanych robót bitumicznych,

  • gotowość do wykonywania prac fizycznych,

  • przestrzeganie zasad BHP,

  • współpraca z zespołem budowy.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie przy robotach asfaltowych w obsłudze rozkładarki, frezarki oraz

  • walca drogowego,

  • uprawnienia na obsługę maszyn budowlanych (walce, układarki, frezarki),

  • doświadczenie przy układaniu nawierzchni asfaltowych,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • płatne nadgodziny 50% i 100%,

  • bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku, fundusz socjalny, dofinansowanie wydatków na wydarzenia kulturalne i sportowe dla pracowników

    i ich dzieci, program emerytalny,

  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez Pracodawcę,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,

  • kartę MultiSport,

  • dofinansowanie na posiłki profilaktyczne,

  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych poprzez kursy, które są w pełni finansowane przez Pracodawcę,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • premie roczne,

  • niezbędne narzędzia pracy i kompletną odzież roboczą,

  • darmowe zakwaterowanie.

 W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez OLX.

Prosimy pamiętać o zawarciu w CV odpowiedniej klauzuli RODO.

Lokalizacja

Trzebinia,

Małopolskie

Małopolskie, Trzebinia
ID: 766142554