2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kalety
Dodane 08 kwietnia 2024

-> Elektronik, pomoc elektronika

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalety

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy firmą w branży wózków widłowych, od 20 lat zajmujemy się wynajmem, serwisem, sprzedażą wózków widłowych oraz części zamiennych - specjalizujemy się marką Linde.

Poszukujemy do pracy osobę na stanowisko elektronik w firmie na miejscu tj, Kalety, woj. śląskie z możliwością jednodniowych delegacji w razie serwisu baterii wózka widłowego. Do zadań zatrudnionego należeć będzie w głównej mierze wykonywanie przewodów i instalacji na potrzeby napraw wózków widłowych, a także pomoc w dziale akumulatorowni, diagnoza sterowników itp.

Obowiązki

  • naprawa prostowników,

  • naprawa instalacji elektrycznych maszyn - w tym wózków widłowych,

  • naprawy zleconych zgłoszeń (m.in. wykonywanie przewodów, instalacji),

  • diagnostyka sterowników.

Wymagania

  • doświadczenie elektroniczne,

  • otwartość i pozytywny stosunek do ludzi,

  • prawo jazdy kat B,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • umowa o pracę,

  • szkolenie w zakresie pracy akumulatorowni.

  • mile widziane uprawnienia SEP.

Prosimy o kontakt pod numerem: 34 357 73 50 lub podanym w ogłoszeniu.

Zgłoszenia wraz z CV prosimy wysyłać pod adres mail'owy podany w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Kalety,

Śląskie

Śląskie, Kalety
ID: 698106539