2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Pomorskie
  5. Inżynieria - Gdańsk
  6. Inżynieria - Aniołki
Dodane 23 kwietnia 2024

Elektronik SDR Radio Engineer Programista praca zdalna krotkofalarstwa

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

O nas:

Airo.Studio jest dynamicznie rozwijającą się firmą realizującą innowacyjne projekty przemysłowe w obszarach RF, automatyka, monitoring, drony. Realizujemy międzynarodowe projekty zaawansowanych systemów autonomicznych oraz procesów automatyzacji. W związku z rozszerzaniem naszych działań, poszukujemy ambitnego i zdolnego pracownika, który dołączy do naszego zespołu R&D.

Lokalizacja: Krakow, Poznan, Gdansk

Zakres Obowiązków:

Tworzenie architektury i oprogramowania kart RF opartych o SDR

Projektowanie, implementacja oraz testowanie oprogramowania SDR

Projektowanie układów zawierających FPGA

Opracowywanie i testowanie funkcji oprogramowania SDR

Opracowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

Umiejętność programowania w C, C++, Python, VHDL

Znajomość technik cyfrowego przetwarzania sygnałów

Doświadczenie w projektowanie układów RF w tym opartych o SDR

Umiejętność pracy w zespole oraz zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów.

Dokładność i skrupulatność w pracy

Mile widziane:

Znajmość środowiska MATLAB

Doświadczenie w detekcji RF w tym opartych o SDR

Zainteresowanie nowymi technologiami i chęć rozwoju w dziedzinie radiokomunikacji.

Oferujemy:

Pracę w dynamicznym środowisku z pasjonatami technologii RF i automatyki.

Możliwość rozwijania umiejętności i zdobywania doświadczenia w innowacyjnych projektach.

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Przestrzeń do realizacji własnych pomysłów i inicjatyw.

Umowa: Do ustalenia: B2B, umowa o pracę lub umowa o dzieło.

Jeśli RF, SDR, programowanie, projektowanie RF to Twoja pasja i w tym kierunku się chcesz rozwijać ale jeszcze nie masz dużego doświadczenia też możesz aplikować jako junior RF SDR designer.

Start projektu: od zaraz

Wymiar czasu pracy: preferowany pełny etat, dopuszczalne min 20h/week.

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną nowoczesnymi technologiami i chcesz nabrać unikatowego doświadczenia, to czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: rekrutacja at airo.studio lub poprzez olx.pl lub o kontakt telefoniczny.

W tytule prosimy wpisać Elektronik Programista Radio Engineer

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 912369587