2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Warszawa
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Wilanów
Transbit Sp. z o.o.
Dodane 23 maja 2024

Elektronik w Dziale Produkcji

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy  firmą  z  doświadczeniem  na  rynku  zbrojeniowym,  dobrze  ocenianym,  bezpiecznym i stabilnym pracodawcą. Głównym obszarem naszej działalności jest tworzenie kompletnych,  zintegrowanych  wojskowych  systemów  teleinformatycznych  (polowych  i  stacjonarnych).  Specjalizujemy  się  w opracowywaniu urządzeń łączności radiowej.

Tworzymy zespół profesjonalistów, najlepszej klasy specjalistów inżynierów, mechaników, elektroników, konstruktorów  oraz  programistów  urządzeń  łączności  i  teleinformatyki.  Wszystkie  nasze  urządzenia  począwszy od  koncepcji  po ich produkcję,  to autorskie opracowania naszych ekspertów.

Szukamy ludzi z pasją, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem najlepszych ekspertów.

OPIS STANOWISKA:

  • wsparcie Działu Produkcji w realizacji zadań według dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej

  • programowanie i prowadzenie produkcji w linii montażowej Mechatronika MX80

  • prowadzenie produkcji w linii montażowej JUKI

  • wykonywanie prototypów na potrzeby projektowania

  • kontrola jakości gotowych produktów oraz drobne prace montażowe

  • obsługa znakowarki laserowej i plotera z nożem oscylacyjnym

  • praca w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 13:30-21:30)

 WYMAGANIA MERYTORYCZNE:

  • zdolności manualne pozwalające na pracę przy mikroskopie z małymi komponentami

  • skrupulatność i cierpliwość podczas wykonywania zadań

  • komunikatywność i poszanowanie dla innych

  • obywatelstwo polskie

MILE WIDZIANE:

  • wykształcenie średnie o kierunku elektronicznym lub pokrewne

  • doświadczenie w montażu układów elektronicznych, znajomość komponentów

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • umiejętności używania wyposażenia warsztatowego takiego jak lutownica grotowa, lutownica hot air, multimetry,

 OFERUJEMY:

  • bezpieczną i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • benefity (opieka medyczna, polisa na życie, karta Multi Sport, dofinansowanie do nauki języka angielskiego,  urlopu oraz działalności kulturalno-oświatowej, rozrywkowej i sportowo-rekreacyjnej)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 917144535