2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Ochota
enelmed
Dodane 30 kwietnia 2024

Elektroradiolog/Technik elektroradiologii

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie odpowiedniego przygotowania pracowni diagnostycznej do pracy​
  • przygotowywanie Pacjenta do badań​
  • wykonywanie badań diagnostycznych
  • nadzór nad dokumentacją medyczną
  • przestrzeganie wewnętrznie ustalonych standardów

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • kurs Ochrony Radiologicznej Pacjenta
  • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym kontakt z Pacjentem
  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu zdjęć RTG stomatologicznych oraz RTG kostnych​

Oferujemy:

  • możliwość pracy w centrum medycznym z nowoczesną infrastrukturą
  • elastyczne godziny pracy oraz formy zatrudnienia – umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B
  • miłą atmosferę w pracy, wsparcie przełożonego i zespołu
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • kartę MultiSport

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 909391913