2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Krzeptów
Dodane 03 maja 2024

Elektrotechnik w firmie SERTO

Wynagrodzenie

7 050 - 10 950 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krzeptów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Miejsce pracy: Wrocław, Polska

SERTO to innowacyjna firma specjalizująca się w opracowywaniu i produkcji produktów optycznych oraz rozwiązań do wyposażenia sklepów. Dążymy do spełniania potrzeb naszych klientów poprzez ciągłą innowację i wysokie standardy jakości.

Twoja rola:

Jako elektrotechnik w SERTO będziesz odpowiedzialny za instalację, konserwację i naprawę szerokiej gamy urządzeń elektrycznych, w tym zarówno standardowych jednostek refrakcyjnych, jak i własnych produktów optycznych firmy.

Zakres obowiązków:

Instalacja i uruchamianie urządzeń elektrycznych i systemów, w tym integracja płyt obwodów w różnych typach urządzeń.

Diagnozowanie i naprawa elektronicznych komponentów oraz płyt obwodów.

Konfiguracja i ustawianie systemów komputerowych w ramach projektów wyposażenia sklepów.

Prowadzenie regularnych wizyt serwisowych i prace konserwacyjne w sklepach oraz u klientów w Polsce i Niemczech.

Praca zespołowa przy planowaniu i realizacji instalacji na miejscu.

Dokumentowanie przeprowadzonych prac konserwacyjnych i przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa.

Wymagania:

Ukończone techniczne wykształcenie w dziedzinie elektrotechniki lub pokrewne.

Doświadczenie praktyczne w instalacji, konserwacji i naprawie urządzeń elektrycznych.

Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych.

Dobre umiejętności informatyczne i doświadczenie w konfiguracji komputerów.

Wysoka gotowość do podróży i elastyczność.

Umiejętność samodzielnej pracy oraz współpracy w zespole.

Komunikatywność w języku polskim i/lub niemieckim.

Oferujemy:

Stanowisko w czołowej, innowacyjnej firmie w branży optycznej i wyposażenia sklepów.

Dynamiczne środowisko pracy z różnorodnymi wyzwaniami technologicznymi.

Konkurencyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju zawodowego.

Wsparcie ze strony zaangażowanego i profesjonalnego zespołu.

Zainteresowani kandydaci są zaproszeni do przesyłania pełnych dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny oraz odpowiednie świadectwa) drogą mailową do naszego działu personalnego.

Termin składania aplikacji mija 31.05.2024r. Czekamy na Twoją aplikację i mamy nadzieję, że wkrótce powitamy Cię w naszym zespole!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

Lokalizacja

Krzeptów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Krzeptów
ID: 914676166