2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Ząbki
Dodane 08 kwietnia 2024

ELEKTRYK AquaWorld Sp. z o.o.

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ząbki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

AQUA WORLD Sp. z o.o. z powodzeniem od 2001 roku realizuje inwestycje z zakresu technologii basenowych, fontannowych i SPA. Zajmujemy się kompleksową realizacją obiektów publicznych oraz prywatnych od zaprojektowania, przez montaż po serwis wykonanych instalacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Ząbki/Cała Polska

Opis stanowiska:

·         Montaż instalacji elektrycznych

·         Montaż szaf elektrycznych i automatyki

·         Analiza dokumentacji elektrycznej

·         Konfigurowanie urządzeń

·         Praca instalacyjne na budowach realizowanych w całej Polsce

Wymagania:

·         Umiejętności analitycznego myślenia,

·         Umiejętności czytania schematów elektrycznych

·         Umiejętność konfigurowania urządzeń typu: przetworniki pomiarowe, regulatory, falowniki, softstartery itp.

·         Gotowość do pracy w delegacji i wyjazdów służbowych

·         Systematyczność, zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania

·         Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, samodzielność w wykonywaniu zadań.

·         Prawo jazdy kat. B

·         Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV, eksploatacja w zakresie: obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym.

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

·         Szkolenia stanowiskowe

·         Pracę przy realizacji ciekawych i efektownych kontraktów,

·         Pakiet benenfitów (prywatna opieka medyczna, , dodatkowe ubezpieczenie na życie).

·         Atrakcyjne zarobki

·         Wprowadzenie w zakres prac przez doświadczony zespół pracowników,

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz OLX.

Na przesyłanych dokumentach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie następujących klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Ząbki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ząbki
ID: 818131297