2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Mazowieckie
  5. Inżynieria - Sułkowo Polne
J.S.COOLING
Dodane 01 maja 2024

Elektryk Automatyk (z możliwością przyuczenia)

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sułkowo Polne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma J.S.COOLING produkująca urządzenia chłodnicze i wentylacyjne poszukuje pracowników na stanowisko elektryk automatyk.

Zadania:

  • budowa, uruchomienia oraz serwisowanie układów automatyki z zakresu HVAC.

Wymagania:

  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu automatyki i elektrotechniki,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,

  • Gotowość do odbywania 2-3 dniowych wyjazdów delegacyjnych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość architektury i umiejętność programowania sterowników PLC,

  • Uprawnienia SEP do 1 KV,

  • Znajomość przemysłowych protokołów komunikacyjnych,

  • Prawo jazdy kat. B.

 Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny - 50*****69

Lokalizacja

Sułkowo Polne,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sułkowo Polne
ID: 811669697