2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Piła
Dodane 10 kwietnia 2024

Elektryk - automatyk

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o. w Wałczu to wiodący na rynku polskim producent pasz pełnoporcjowych jak i premiksów dla zwierząt hodowlanych. Firma zajmuje się również handlem zbożem i materiałami paszowymi oraz hodowlą brojlerów.

Poszukujemy pracowników na stanowisko elektryk-automatyk

Miejsce wykonywania pracy: Piła i Wałcz

Opis stanowiska:

  • praca w Dziale Utrzymania Ruchu przy utrzymaniu i rozwoju struktury przemysłowej zakładu

  • nadzór nad pracą linii produkcyjnych, usuwanie awarii oraz utrzymywanie ciągłości ruchu

  • wykonywanie przeglądów, remontów pracujących urządzeń

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy oparte o umowę o pracę

  • praca w miłej atmosferze

  • szkolenia, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (elektryka, automatyka, elektronika, elektrotechnika, mechatronika)

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku

  • prawo jazdy kategoria B

Przed przesłaniem dokumentów aplikacyjnych prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną RODO dostępną pod adresem www.pzzwalcz.pl/?page_id=1160

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 910793017